Logo Pizzeria Piccolo Mondo

O nás

Interiér restauraceNaši stylovou italskou restauraci PICCOLO MONDO najdete poblíž hotelu Pyramida, který se nachází jen pár minut chůze od Pražského hradu. Přijďte si k nám posedět a vychutnejte si naše speciality italské kuchyně připravené z těch nejkvalitnějších a pečlivě vybíraných surovin. Pro naše vyškolené kuchaře bude radostí Vám připravit lahodné italské pokrmy, do kterých vkládají své dlouholeté odborné zkušenosti. Neváhejte nás navštívit a zažít tak pravou italskou atmosféru.

V naší restauraci můžete okusit tradiční i méně známé druhy těstovin, pizz, ale třeba také výběr steaků, ryb či salátů. Nezapomínáme ani na sladké stránky života, a proto si u nás můžete vybrat vynikající dezerty či kvalitní kávu. V naší nabídce naleznete i širokou nabídku italských, českých a moravských vín.

Naše restaurace si, dle italského vzoru, zakládá na tom, že je nekuřácká. Naším cílem je totiž zajistit Vám co největší požitek z jídla v příjemném prostředí. Děkujeme všem kuřákům, kteří naše rozhodnutí respektují a i přes to, že si nemohou vychutnat svou cigaretu, naši restaruaci rádi navštěvují. Nezakouřená restaurace je dobrý způsob, jak si na našem jídle plnohodnotně a zdravě pochutnat.